Merida

Znakiem rozpoznawczym Meridy jest innowacja – siła napędowa postępu technologicznego. W Meridzie reprezentują ją zawodowi kolarze z Multivan Merida Biking Teamu i Lampre-Merida. W szerokiej ofercie znajdziecie modele górskie dostosowane do różnych potrzeb z trzema rozmiarami kół i technologiami wyznaczającymi nowe standardy jazdy. Modele z pełnym zawieszeniem to m.in. 29” i 27,5″ NINETY-SIX oraz ONE-TWENTY, 27,5” ONE-FORTY czy 27,5″ enduro ONE-SIXTY. Hardtaile to przede wszystkim 29” BIG.NINE, jeden z najbardziej utytułowanych rowerów MTB na świecie, oraz 27,5” BIG.SEVEN łączący w sobie zalety dwóch pozostałych rozmiarów kół.
Jeśli zaś cenicie sobie szybkość czy aerodynamikę, to znajdziecie tu bogatą kolekcję rowerów szosowych. Rowery napędzające LAMPRE-MERIDA, czołową zawodową grupę, w barwach której startują m.in. mistrz świata 2013 Rui Costa i Przemysław Niemiec. Ponadto pogodoodporne przełajówki, które świetnie radzą sobie na asfalcie, żwirze i leśnych ścieżkach, a także wysokiej klasy rowery triathlonowe.
W tym roku oferta Meridy przedstawia także rowery miejskie, które nie tylko są bezproblemowe i komfortowe w obsłudze, ale dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia.
Oprócz sprzętu dla dorosłych, w asortymencie znajdują się także rowery dla najmłodszych, dostosowane do różnego wieku i różnych upodobań. Wszystkie rowery dziecięce zachwycają malowaniem odrębnym dla chłopców i dziewczynek. Modele z kołami 20” i 24” mają także dostosowaną do płci geometrię. Od małego przyzwyczajamy do wysokiej jakości.

GÓRSKIE / SZOSOWE / PRZEŁAJOWE / TURYSTYCZNE / MIEJSKIE / DLA DZIECI